Facebook Pixel Code

Solaray Цинку цитрат Zinc капсули по 50 мг №60

Доставка у
Самовивіз з аптеки
від 307.30 ₴ до 589.00 ₴
Наявність в 24 аптеках
Відгуки покупців
Характеристики
Категорія:
Бренд:
Дозування:

Екстракт насіння гарбуза: 50 мг/капсула, Цинк: 50 мг/капсула

Форма випуску:
капсули для внутрішнього застосування
Кількість в упаковці:
60
Показати всі

Інструкція для Solaray Цинку цитрат Zinc капсули по 50 мг №60

Дієтична добавка до раціону Solaray Цинку цитрат Zinc може бути рекомендована як додаткове джерело цинку.

Може бути рекомендовано як додаткове джерело цинку.

Якщо Ви вагітні або годуєте грудьми, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням цього продукту.

Не є лікарським засобом.

Вживати дорослим 1 капсулу в день.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

1 капсула містить:

  • активні речовини:
    • цинк (цитрат цинку) - 50 мг;
    • гарбуз (Cucurbita pepo) (насіння) - 50 мг;
  • допоміжні речовини: цілісний концентрат рису, водорості, рослинні целюлозні капсули, гарбузове насіння і стеарат магнію.

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці, за температури не вище 25 °C. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Характеристики
Категорія:
Бренд:
Дозування:

Екстракт насіння гарбуза: 50 мг/капсула, Цинк: 50 мг/капсула

Форма випуску:
капсули для внутрішнього застосування
Кількість в упаковці:
60
Первинна упаковка:
флакон
Ознака:
Імпортний
Країна виробництва:
США

Популярні питання

Ціна на Solaray Цинку цитрат Zinc капсули по 50 мг №60 стартує від 307.30 ₴ за упаковку.

Повними аналогами Solaray Цинку цитрат Zinc капсули по 50 мг №60 є

Країна виробник у Solaray Цинку цитрат Zinc капсули по 50 мг №60 - США.

Виробником Solaray Цинку цитрат Zinc капсули по 50 мг №60 є Нутра Мануфектурінг.

Шукати в інших містах