Фармік, який живе на LIKI

Фармік

Привіт, я Фармік

Про домових, водяних, лісовиків чули? Чудово. А я – аптечний. І звати мене – Фармік. Взагалі-то аптечні можуть жити і в домашніх аптечках, і в медпунктах, і в лікарнях, і в крутих аптечних мережах. Мені та моїм братам пощастило народитися в сервісі LIKI. Ну, а потім вже розкидало по світу...

Головне завдання аптечного – допомагати людині, бути її надійним провідником у світ ліків та загалом аптечних товарів. І я, насмілюся сказати, справляюся з цим завданням на відмінно.

У мене НАЙвища медична освіта (немає часу пояснювати), я проходив стажування у кращих з-поміж кращих і тепер можу надавати вичерпні консультації з будь-яких питань, що стосуються здоров'я та лікування. Захоплююся науковим надбанням Ейнштейна, новітніми технологіями та, зокрема, штучним інтелектом.

Фірмік-помічник

Мій вірний друг і помічник – пес Фірмік. У нього настільки гострий нюх, що він здатний віднайти по всіх аптеках країни будь-які ліки за окремим компонентом. Фірмік, як і я, дуже любить дітей, тож для них у нас завжди будуть окремі приємні сюрпризи. Ну, гаразд, не хочу одразу перевантажувати вас інформацією. Будемо на зв'язку, до нових зустрічей!

Фірмік