Політика щодо реклами та спонсорства

Головне завдання команди Liki.ua – це економія вашого часу та грошових коштів завдяки нашій допомозі у знаходженні вигідних пропозицій та бронюванні товарів зі знижкою у прилеглих аптеках. Для нас важливо надавати найактуальнішу та найкориснішу інформацію для здоров'я вас та всіх членів вашої родини.

Liki.ua є сервісом, який фінансується за рахунок партнерських програм, проєктів різних спонсорів, а також реклами. Отримуючи фінансування від рекламодавців, ми маємо більше можливостей надавати якісний сервіс. При цьому важливо розуміти, що спонсори не впливають на контент Liki.ua.

Вибір реклами

Ми залишаємо за собою право на наступне:

  • обирати тип реклами, що відображається на нашому сервісі;
  • у будь-який час скасовувати або видаляти рекламу, розміщену на Liki.ua, з повідомленням про це рекламодавця;
  • самостійно визначати розташування реклами на нашому сайті.

Liki.ua - незалежний сервіс

Рекламування товарів на Liki.ua і наша згода на розміщення реклами ніяк не пов'язана з тим, що ми схвалюємо рекламований товар або послуги рекламодавця.

Відповідність вимогам Закону України «Про рекламу»

Liki.ua не розміщує рекламу, якщо вона не відповідає формату або вимогам Закону України «Про рекламу». За законодавчими нормами дозволена реклама товарів, медичних виробів, методів профілактики та діагностики, лікування та реабілітації, а також харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання тільки в тому випадку, якщо в рекламі не вказується, що вони мають лікувальні властивості.

Цим Законом дозволяється реклама лише тих лікарських засобів, що відпускаються без рецепта лікаря та не внесені до переліку заборонених до рекламування, що визначає МОЗ України.

Наша команда дотримується наступних правил розміщення реклами відповідно до Закону України «Про рекламу»:

  • Достовірне використання матеріалів, які не завдадуть споживачеві шкоди.
  • Реклама має відповідати принципам чесної конкуренції та викликати довіру у суспільства.
  • Реклама не має містити матеріали, що порушують етичні, гуманістичні, моральні норми та нехтують правилами пристойності.
  • У рекламних матеріалах необхідно враховувати особливу чутливість дітей та не завдавати їм шкоди.
  • Реклама не повинна містити твердження, які є дискримінаційними за ознаками походження людини, її соціального та майнового стану, расової та національної приналежності, статі, освіти, політичних поглядів, ставлення до релігії, за мовними ознаками, родом та характером занять, місцем проживання, а також такі, що дискредитують товари інших осіб.

Liki.ua не розповсюджує інформацію про товари, виробництво, обіг або ввезення на митну територію України, що заборонені законом. Також ми не використовуємо засоби та технології, що діють на підсвідомість споживачів реклами.

Реклама та зміст сайту

Рекламні оголошення на нашому сайті мають ідентифікувати рекламодавця. Будь-яка реклама має чітке й однозначне позначення на сайті, тому не повинна бути сприйнята як редакційний контент.

Рекламу ми розміщуємо так, щоб була очевидною межа між рекламними оголошеннями та редакційними матеріалами.

З питань отримання додаткової інформації та розміщення реклами звертайтесь за телефоном +380 (96) 175-78-45, або пишіть на b2b@liki.ua.