Facebook Pixel Code

Марідоза Інтенсив гіпертонічний спрей назал. по 100 мл (флакон): ціна в Кам'янському (Дніпродзержинську)

Місто:
Кам'янське
Аптек: 44
Не болей
пр-т Перемоги, 2-Б
Пн-Нд: 08:00-20:00
МАРИДОЗА ИНТЕНСИВ СПРЕЙ НАЗАЛЬНЫЙ ГИПЕРТОНИЧЕСКИЙ 100 МЛ
Gofarm Ltd
В наявності: 1 упаковка
150.82 (упаковка)
Аптека АНЦ
вул. Михайла Грушевського, 23
Пн-Нд: 08:00-20:00
МАРИДОЗА ИНТЕНСИВ СПРЕЙ НАЗАЛЬНЫЙ ГИПЕРТОНИЧЕСКИЙ 100 МЛ
Gofarm Ltd
В наявності: 1 упаковка
159.39 (упаковка)
Не болей
пр-т Т.Шевченка, 5-А
Пн-Нд: 08:00-20:30
МАРИДОЗА ИНТЕНСИВ СПРЕЙ НАЗАЛЬНЫЙ ГИПЕРТОНИЧЕСКИЙ 100 МЛ
Gofarm Ltd
В наявності: 1 упаковка
159.83 (упаковка)
Аптека оптових ц...
м. Кам'янське, вул. Медична, 2Г
Пн-Нд: 08:00-21:00
Марідоза Інтенсив Спрей назальний гіпертонічний з морською водою флакон 100 мл
GOFARM LTD
В наявності: 21 упаковка
160.40 (упаковка)
Подорожник
м. Кам'янське, просп. Тараса Шевченка, 5, приміщення 01
Пн-Нд: 08:00-21:00
Марідоза Інтенсив спрей назал. 100 мл
Gofarm Ltd
В наявності: 1 упаковка
164.10 (упаковка)
Аптека Копійка
вул. Соборна, 6-А
Пн-Нд: 08:00-20:00
МАРИДОЗА ИНТЕНСИВ СПРЕЙ НАЗАЛЬНЫЙ ГИПЕРТОНИЧЕСКИЙ 100 МЛ
Gofarm Ltd
В наявності: 1 упаковка
169.78 (упаковка)
Аптека АНЦ
пр. Свободи, 30 (Леніна)
Пн-Нд: 07:30-20:30
МАРИДОЗА ИНТЕНСИВ СПРЕЙ НАЗАЛЬНЫЙ ГИПЕРТОНИЧЕСКИЙ 100 МЛ
Gofarm Ltd
В наявності: 1 упаковка
170.23 (упаковка)
Аптека АНЦ
вул. Мурахтова, 1а
Пн-Нд: 07:00-19:30
МАРИДОЗА ИНТЕНСИВ СПРЕЙ НАЗАЛЬНЫЙ ГИПЕРТОНИЧЕСКИЙ 100 МЛ
Gofarm Ltd
В наявності: 1 упаковка
170.04 (упаковка)
Аптека АНЦ
бул. Будівельників, 3і
Пн-Нд: 08:00-20:00
МАРИДОЗА ИНТЕНСИВ СПРЕЙ НАЗАЛЬНЫЙ ГИПЕРТОНИЧЕСКИЙ 100 МЛ
Gofarm Ltd
В наявності: 1 упаковка
169.58 (упаковка)
Аптека АНЦ
бул. Будівельників, 24б
Пн-Нд: 07:30-19:30
МАРИДОЗА ИНТЕНСИВ СПРЕЙ НАЗАЛЬНЫЙ ГИПЕРТОНИЧЕСКИЙ 100 МЛ
Gofarm Ltd
В наявності: 1 упаковка
170.47 (упаковка)
Аптека Копійка
б-р. Будівельників, 19А-2
Пн-Нд: 07:30-19:30
МАРИДОЗА ИНТЕНСИВ СПРЕЙ НАЗАЛЬНЫЙ ГИПЕРТОНИЧЕСКИЙ 100 МЛ
Gofarm Ltd
В наявності: 1 упаковка
170.15 (упаковка)
Не болей
пр-т Свободи, 46
Пн-Нд: 08:00-20:00
МАРИДОЗА ИНТЕНСИВ СПРЕЙ НАЗАЛЬНЫЙ ГИПЕРТОНИЧЕСКИЙ 100 МЛ
Gofarm Ltd
В наявності: 2 упаковки
170.15 (упаковка)
Аптека Копійка
пр-т Свободи, 57
Пн-Нд: 08:00-20:00
МАРИДОЗА ИНТЕНСИВ СПРЕЙ НАЗАЛЬНЫЙ ГИПЕРТОНИЧЕСКИЙ 100 МЛ
Gofarm Ltd
В наявності: 2 упаковки
170.00 (упаковка)
Аптека АНЦ
вул. Сержанта Коновалова, 18/26
Пн-Нд: 08:00-20:30
МАРИДОЗА ИНТЕНСИВ СПРЕЙ НАЗАЛЬНЫЙ ГИПЕРТОНИЧЕСКИЙ 100 МЛ
Gofarm Ltd
В наявності: 1 упаковка
179.82 (упаковка)
Мед-Сервіс
Кам'янське, вул.Глаголева, 25В
Пн-Нд: 08:00-20:00
Марідоза Інтенсив Вітамін спрей наз.гіперт.з морською водою 100мл
Витамины ОАО (Украина, Умань)
В наявності: 2 упаковки
187.20 (упаковка)
Мед-Сервіс
Кам'янське, пр. Шевченко Тараса, 2Е
Пн-Нд: 08:00-20:00
Марідоза Інтенсив Вітамін спрей наз.гіперт.з морською водою 100мл
Витамины ОАО (Украина, Умань)
В наявності: 4 упаковки
187.20 (упаковка)
Мед-Сервіс
Кам'янське, вулиця Шевченка, 13, прим№1
Пн-Нд: 00:00-23:29
Марідоза Інтенсив Вітамін спрей наз.гіперт.з морською водою 100мл
Витамины ОАО (Украина, Умань)
В наявності: 6 упаковок
187.20 (упаковка)
Економна аптека
вул.Українських Соколів 4
Пн-Нд: 08:00-20:30
Марідоза Інтенсив Вітамін спрей наз.гіперт.з морською водою 100мл
Витамины ОАО (Украина, Умань)
В наявності: 3 упаковки
189.10 (упаковка)
Мед-Сервіс
Кам'янське, бульвар Героїв, 5а
Пн-Нд: 07:00-21:00
Марідоза Інтенсив Вітамін спрей наз.гіперт.з морською водою 100мл
Витамины ОАО (Украина, Умань)
В наявності: 1 упаковка
189.10 (упаковка)
Мед-Сервіс
Кам'янське, проспект Перемоги, 26
Пн-Нд: 08:00-20:00
Марідоза Інтенсив Вітамін спрей наз.гіперт.з морською водою 100мл
Витамины ОАО (Украина, Умань)
В наявності: 1 упаковка
189.10 (упаковка)